Відгуки про компанію ПрофіПак
- Володимир П.
Все гаразд,Едине що б хотілося щоб трохі скоріше робилася відправка.А так прийшлось тиждень чекати.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга Р.
Все сподобалось. Рекомендую.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді - Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Андрей П.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Наталія С.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Тарас Д.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Г.
Ніколи не буду замовляти ще! не відправили взагалі!! Нікому не рекомендую, відписують лише тоді коли треба гроші скинути, а далі просто ігнорують!
- Коментар продавця
Товар був відправлений 19.12, терміни відправки ви знаєте, тому що неодноразово були попереджені про них.
- Коментар продавця
- Андрій Н.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді - Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕліна Г.
Чогось дуже дорога доставка вийшла, не зрозуміла, плівка то легка. Та дуже довга відправка,хотілось би швидше, але товар приїхав в хорошому стані, добре запаковано.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaвиктория к.
- Коментар продавця
💙💛
Дякуємо за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Микола Д.
Шкода, що зі мною не зв'язалися, втратив час на пошук нового продавця.
- Коментар продавця
Ви оформили замовлення 17.12 о 19:57 це не робочий час, ми передзвонили Вам по замовленню 18.12 о 11:33, на дзвінок ви не відповіли, а о 12:48 вже самостійно скасували замовлення. Дуже незрозумілі дії з Вашого боку...
- Коментар продавця

